معرفی شرکت

معرفی شرکت :

شرکت داورالیاف  فارس در سال 1391 فعالیت خود را در زمینی به مساحت 15000مترمربع وظرفیت 40تن در روز، با تولید الیاف پلی استر سالید در دو نوع ویرجین و ریسایکل در دنیرها  و کاتهای مختلف و رنگ های متنوع آغاز نموده است و در صدد راه اندازی فاز2 خود در زمینه تولید تیشو می باشد. 

این شرکت جهت راه اندازی ،دستگاه های خود را با مشورت مشاوران کار آزموده  و با توجه به موارد استفاده وسلایق مشتریان و نوع کارآیی آن در کشور عزیزمان از کشورهای صاحب تکنولوژی در این زمینه خریداری نموده است.این شرکت با کمک و یاری خداوند توانایی این را دارد که نسبت به خواست مشتری اقدام به تولید نماید.

خط مشی شرکت:

شرکت داورالیاف فارس تولیدات خود را با نام ایزدمنان و در محیطی آرام و با اتکاء به نیروهای کارآمد و متختصص و با رعایت تمامی اخلاقیات انسانی و استانداردهای معتبر  داخلی و خارجی و براساس مشتری مداری با کیفیت بالا و قیمتی مناسب عرضه می نماید.

مدیریت محترم شرکت داورالیاف معتقد می باشد که با همکاری تمامی همکاران و نیروهای متخصص شرکت در محیطی آرام و استفاده از تجربیات اساتید باتجربه و جوانان بااستعداد و با انگیزه می توان جوابگوی خواست مشتریان بود.

 این شرکت مشتری مداری را اصل ترین و ماندگارترین سرمایه دانسته و همواره به این درک رسیده که تولیداتی با استانداردهای روز داخلی و خارجی و منطبق با سلیقه مشتری تولید نماید. 

 

تولید پرک مصرفی :

این شرکت جهت هر چه بهتر کیفیت مواد اولیه خود اقدام به خرید وراه اندازی دستگاه های خارجی جهت خرد وشستن پرک های مصرفی به صورت هات واش نموده و مواد اولیه مصرفی خود را زیر نظر مهندسین و متخصصین این کار و با آزمایشگاهی مجهز مورد استفاده قرار می دهد.

 

 

 تولید الیاف پلی استر سالید:

با دنیر و طول برشهای متنوع(از دنیر3 الی 20 و طول برش32 الی 128) در رنگهای مختلف بر حسب نیاز مشتری برای مصارف موکت ، فرش ، پرکننده ها ، عایقهای رطوبتی ، فیلترسازی و غیره. 

از مهمترین ویژگی های الیاف پلی استر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بادوام بودن
  2. قابل شستشو
  3. بهداشتی و ضد آلرژی
  4. رطوبت و بو نمی گیرد
  5. نرم ،گرم، سبک
  6. الیافش در هم نمی پیچد.
  7. در ضمن ، الیاف پلی استر دارای سطح صاف و بدون چین خوردگی است.

© طراحی و بهینه سازی گروه طراحی سیرن